Hakkımda | About Me

Merhaba! Ben Şükrü Yahyaoğlu, freelancer olarak grafik tasarım hizmetleri sunuyorum.

24 sene önce bu dünyaya giriş yaptım. Henüz 10-11 yaşlarındayken mynet ile ilk internet sitesi serüvenime başladım. Her zaman bilgisayar ve oyunlar üzerine büyük ilgim oldu. Sonrasında ise bir grup arkadaşım ile kendi oyunumuzu yapma girişiminde bulunduk, her ne kadar büyük bir proje olmasa da nacizane bir labirent oyunu geliştirdik. Oyun sektörünün de içine girdiğimi hissetmemle beraber tasarım üzerine odaklanmaya başladım.

Adobe Photoshop ile ilk adımımı attığım bu yolda, ilgili programın büyükleri Adobe Illustrator ve CorelDraw ile tanıştım. Gerek yurtdışı gerek, yurtiçi eğitim kurslarıyla büyük ölçüde ilerleme kaydettim. 8 sene önce freelancer hizmet verebileceğim platformlara katılmaya başladım. 7 senedir gelen talepler yönünde tasarım çözümleri üretiyorum.

T.C. Sağlık Bakanlığı, Sağlık Endüstrileri Dönüşüm ve Araştırma Platformu, DİGİAD, Gazete Kritik, Pandi Ajans, Akdeniz Üniversitesi Havacılık Kulübü, Yerel Partiler, Papira Kağıtları, Çat Belediyesi, Riddarplatsens Trafikskola, Brava, Side Airport Transfer, Denizli Perde, A Tekstil, Narlıdere Atatürk Kültür Merkezi, VAN Bilişim, Let’s Play Outside ERASMUS Projesi ve bazı belediyelerle birlikte; birçok ulusal ve global kurumla çalıştım. Eğer sizler de benimle çalışmalarınızı yürütmek ve markanıza değer kazandırmak istiyorsanız iletişme geçebilirsiniz.

—————————————

Hi! I’m Sukru Yahyaoglu, I’m a freelance graphic designer since 2013.

I entered this world 24 years ago. I did first website when 11 years old. I have a keen interest in PC Games & Tech. We did a labyrinth game for PC with my friends. It was a small project but was very well for us. Then i am interested in graphic design&digital art.

My references;

T.C. Sağlık Bakanlığı, Sağlık Endüstrileri Dönüşüm ve Araştırma Platformu, DİGİAD, Gazete Kritik, Pandi Ajans, Akdeniz Üniversitesi Havacılık Kulübü, Yerel Partiler, Papira Kağıtları, Çat Belediyesi, Riddarplatsens Trafikskola, Brava, Side Airport Transfer, Denizli Perde, A Tekstil, Narlıdere Atatürk Kültür Merkezi, VAN Bilişim, Let’s Play Outside ERASMUS Projesi…